Diskusná téma: Otázky a odpovede

Dátum: 05.12.2018

Vložil: Pia

Titulok: Knihy

Dobrý deň,
Chcem sa spýtať prečo meníte obal kníh. Tie staré sa mi tak páčili a už sa nedajú kúpiť.
Ďakujem za odpoveď.

Dátum: 05.12.2018

Vložil: jana pronská

Titulok: Re:Knihy

Milá Pia,
ďakujem za otázku a som rada, že ste sa aj tu opýtali na čo takmer denne odpovedám na fb, alebo na besedách. Keď som začínala písať, obálky kníh sa nakupovali zväčša amerických agentúr, ktoré ponúkali obrázky na knihy alebo na určitý počet rokov alebo na určitý počet vydaných titulov, Za čas však mnohé zmizli z ponúk, alebo agentúra, vlastniaca autorské práva skončila. Keďže o moje staršie knihy je stále záujem, vydavateľstvo sa rozhodlo pristúpiť k zmene. Je to kompromis, ktorý vzhľadom k okolnostiam a stálemu záujmu čitateľov aj o dopredané zásoby, vydavateľstvo pristúpilo a zmenilo nielen obálku aj ale aj dizajn knihy, aby sa moje knihy mohli dostať aj tým, ktorí pôvodné obálky nevedia zohnať, ako Vy. Ja som vďačná a rada, že sa stále vydávajú a potešia ďalších čitateľov, hoci aj starší príbeh v novom šate. S pozdravom a prianím, nech Vás to neodradí, obsah stále zostáva rovnaký Jana

Dátum: 12.12.2018

Vložil: Pia

Titulok: Re:Re:Knihy

Ďakujem za vysvetlenie. Ja som si doteraz myslela, že obaly sa robia na mieru podľa príbehu.

Dátum: 14.12.2018

Vložil: jana pronská

Titulok: Re:Re:Re:Knihy

Nie, milá Pia, len možno 10 % kníh má obálky na mieru, ostatné sa nakupujú z agentúr a rôznych fotobánk, a tie sa potom graficky upravujú. :) Pozdravujem!

Dátum: 08.10.2018

Vložil: Lubi

Titulok: Knihy

Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať za vašu tvorbu. Mám všetky vaše e-knihy, kupujem si ich z Nemecka a takto sa k ním najrýchlejšie dostanem. Včera som dočítala Jorgu. Super napísaná, dej strhujúci, nedala sa odložiť, pokým som ju nedočítala. Napíšete ešte pokračovanie ako sa to skončí aj s Vladom a Dragonom? Kedy plánujete vydať ďalšiu knihu? Prajem Vám nevyčerpateľnú studnicu nápadov, nech aj naďalej píšete také super čítanie, ktoré dokáže preniesť čitateľa do minulosti a prežívať s hlavnými postavami ich príbeh.

Dátum: 10.10.2018

Vložil: jana pronská

Titulok: Re:Knihy

Milá Lubi,
ďakujem za Vaše krásne slová, som naozaj nadšená, že sa Vám príbeh Jorgy páčil. Tak ako som sa nedokázala rozlúčiť s Kliatbou a Markusom, neurobila som to ani pri Jorge. Áno, Vlad a Dragon dostanú svoje vlastné príbehy, ale to bude zrejme opäť trošku trvať, na tieto fantasy príbehy potrebujem viac času. Sľubujem, že sa budem snažiť a možno opäť niečim novým prekvapím. Ďakujem ešte raz za priazeň a aj za to, že ste mi napísali. Práve dokončujem ďalší z historických príbehov a verím, že nesklame. :) Srdečne J.

Dátum: 22.07.2018

Vložil: Silvia

Titulok: Prekliata láska

Dobry den,pani Janka,chcem sa spytat ci pribeh o Solnohrade je fiktivny,alebo skutočný...velmi ma to vzalo,ako keby som to uz zazila...
Ďakujem za odpoveď...rozplakala som sa pri tom...
Prajem Vám veľa ďalších úspešných románov...

Dátum: 24.07.2018

Vložil: jana pronská

Titulok: Re:Prekliata láska

Milá Silvia, ďakujem, veľmi ma teší, že Vás príbeh zo Soľnohradu zaujal, ľudské osudy sú plné kľukatých ciest, možno sa podobný prípad aj stal, kto vie, no príbeh Seleiny z Prekliatej lásky je fiktívny. Historické udalosti sú v knihe opísané iba v pozadí, ťažba soli a soľanky v okolí Prešova, obchodovanie s ňou a tiež majitelia - Šóšovci, ktorý v tom období na Soľnohrade žili. :) Pozdravujem. JP

Dátum: 05.05.2018

Vložil: Tereza

Titulok: Vaše knihy :)

Dobrý deň,
v prvom rade by som sa Vám chcela poďakovať za Vaše úžasné knihy. Vždy som bola fanúšičkou ľúbostných románov. Minulý rok som si povedala, že by som mohla vyskúšať aj trochu inú kategóriu, akou je historický román, a nemohla som si vybrať lepšie ako začať práve Vašou knihou. Na Vianoce som dostala Kumánsku princeznú, ktorá bola vtedy len asi mesiac po vydaní, a do tej knihy som sa zamilovala. Mala všetko, čo som od takéhoto druhu literatúry očakávala a jednoducho ma chytila za srdce.
Včera som si kúpila Vašu novú knihu Diablova zajatkyňa a už sa neviem dočkať, kedy si ju prečítam.
Prajem Vám veľa úspechov a ďalších skvelých nápadov pri písaní ďalších kníh.
Tereza

Dátum: 07.05.2018

Vložil: jana pronská

Titulok: Re:Vaše knihy :)

Milá Tereza, veľmi pekne ďakujem za správu i Váš záujem, som veľmi rada, že práve Kumánka vzbudila i Vás záujem o moju tvorbu. Dúfam a verím, že Vás ani Diablova zajatkyňa nesklame, že sa bude dobre čítať a možno niekedy v budúcnosti aj ostatné moje knihy. Bude mi potešením, ak mi napíšete. Srdečne a s pozdravom J.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok