Diskusná téma: Otázky a odpovede

Dátum: 05.05.2018

Vložil: Tereza

Titulok: Vaše knihy :)

Dobrý deň,
v prvom rade by som sa Vám chcela poďakovať za Vaše úžasné knihy. Vždy som bola fanúšičkou ľúbostných románov. Minulý rok som si povedala, že by som mohla vyskúšať aj trochu inú kategóriu, akou je historický román, a nemohla som si vybrať lepšie ako začať práve Vašou knihou. Na Vianoce som dostala Kumánsku princeznú, ktorá bola vtedy len asi mesiac po vydaní, a do tej knihy som sa zamilovala. Mala všetko, čo som od takéhoto druhu literatúry očakávala a jednoducho ma chytila za srdce.
Včera som si kúpila Vašu novú knihu Diablova zajatkyňa a už sa neviem dočkať, kedy si ju prečítam.
Prajem Vám veľa úspechov a ďalších skvelých nápadov pri písaní ďalších kníh.
Tereza

Dátum: 07.05.2018

Vložil: jana pronská

Titulok: Re:Vaše knihy :)

Milá Tereza, veľmi pekne ďakujem za správu i Váš záujem, som veľmi rada, že práve Kumánka vzbudila i Vás záujem o moju tvorbu. Dúfam a verím, že Vás ani Diablova zajatkyňa nesklame, že sa bude dobre čítať a možno niekedy v budúcnosti aj ostatné moje knihy. Bude mi potešením, ak mi napíšete. Srdečne a s pozdravom J.

Dátum: 22.05.2018

Vložil: Tereza

Titulok: Re:Re:Vaše knihy :)

Dobrý deň,
Diablovu zajatkyňu som prečítala behom týždňa popri učení a iných povinnostiach :) čítala sa naozaj dobre a naozaj nesklamala.
Už teraz plánujem výlet do knižnice, aby som si postupne prečítala všetky Vaše knihy od najstaršej po najnovšiu :)
Prajem Vám pekný deň :)

Dátum: 01.05.2018

Vložil: dora

Titulok: diky moc

Dobry den, pani Pronska, je neuveritelne, co robite, hradom, o ktorych som netusila, ze vobec existuju, davate novy zivot. Uz teraz planujem cestu po Slovensku, aby som si niektore obzrela. Urcite pokračujte, mna Vase knihy velmi bavia.

Dátum: 02.05.2018

Vložil: jana pronská

Titulok: Re:diky moc

ďakujem Vám veľmi pekne, som rada, že Vás moje knihy inšpirujú, áno, na Slovensku máme množstvo zabudnutých hradov a pevností a mňa skutočne baví vdychovať im život, objavovať ich minulosť, domyslieť k nim ľúbostný príbeh. Ďakujem Vám, že čítate, že ste si medzi množstvom iných kníh našli práve tie moje. Srdečne pozdravujem.

Dátum: 17.01.2018

Vložil: Silvia

Titulok: Jedným dychom

Milá Janka,
Vaše knihy sú pre mňa úžasným relaxom a čítajú sa mi na jedno posedenie,zatiaľ z Vašej tvorby čítam druhu knihu,ale môžem povedať,ze ste jedna z najlepších spisovateliek histórie na Slovensku..
Teším sa na ďalšie príbehy.
Želám Vám mnoho inšpirácie na ďalšie krásne pribehy..

Dátum: 22.01.2018

Vložil: jana pronská

Titulok: Re:Jedným dychom

Milá Silvia, ďakujem krásne za milé slová, cítim sa poctená. Snáď vás ani moje ďalšie knihy nesklamú a budú sa rovnako dobre čítať. Všetko dobré želám

Dátum: 06.05.2017

Vložil: Kaťa

Titulok: Jorga

Pekný deň prajem knižku srdcom a mečom mam uz doma teši sa ked uložim deti a pustim sa do čítania vaše knihy doslova hlcem naposledy som janičiarovu ženu precitala za 5hodin čo som ju nemohla pustit z ruky

Dátum: 06.05.2017

Vložil: Kaťa

Titulok: Re:Jorga

Chcela som sa len opytat kedy sa môžem tešiť na knižku Jorga dakujem za odpoved

Dátum: 07.05.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Re:Jorga

Milá Katka, ďakujem za Váš záujem, snáď sa Vám Srdcom a mečom bude rovnako dobre čítať. :)
Čo sa Jorgy týka- nuž neviem, keď som písala Kliatbu, trvalo mi to tri roky, je to predsa len trošku iná kniha, s prvkami mystery a tajomna - chcem aby moje knihy boli originálne a neopakovateľné, preto sa snažím vymyslieť zas niečo nové a medzitým píšem iné príbehy. Aktuálne mám rozrobený nový s názvom Kumánska princezná, a priebežne pracujem aj na Jorge. Až to bude aktuálne, určite to zverejním. Snáď som Vás až tak veľmi nesklamala a vychutnáte si aj iné knižky odo mňa :) pozdravujem

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok