Kniha návštev

Dátum: 12.09.2017

Vložil: Kaťa

Titulok: Kumánska princezná

pekný večer prajem chcem sa len opýtať kedy sa môžem tešiť na knižky Kumánska princezná a Diablova zajatkyňa kedže vaše knižky doslava hlcem očami =o)) už teraz sa teším ako malé dieťa na novú hračku píšete naozaj úžasné diela

Dátum: 13.09.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Kumánska princezná

Zdravím Katka,
ďakujem za Váš záujem :) som rada, že sa knižky páčia a dobre čítajú.
Kumánska princezná výjde v priebehu novembra, hneď ako budem vedieť podrobnosti, dátum i obálku, zverejním to. Čo sa týka Diablovej zajatkyne - tak tu práve píšem, Ak sa podarí, tak by mohla byť v prvej polovici budúceho roku na pultoch :) Snáď príbehy nesklamú. Srdečne pozdravujem. J.

Dátum: 11.03.2017

Vložil: Zuzana G.

Titulok: Knihomolci

Milá pani Janka, chcem Vám touto cestou poďakovať za vašu tvorbu. Koncom minulého roku sa mi dostali do roku dve vaše novely. Obe knihy boli pre mna veľmi milým prekvapením a som veľmi rada, ze na Slovensku mame v súčastnosti Vas a dalších skvelých súčasných autorov. Vaše knihy Verenica a Rebelka sú súčasťou knižného daru od slovenských vydavateľstiev pre Slovákov a Čechov žijúcich v USA ( v okoli Bostonu). Tento knižný dar bol umiestnený do kniznic v USA a naši krajania si budú môcť vypožičať knihy v rodnom jazyku, priamo vo svojej miestnej knižnici. Verím preto, ze príbehy odohrávajúce sa na Hornych Uhroch nájdu svojich nových čitateľov, ktorí pri čítaní vašich knih sa vrátia domov aspoň na pár chvíľ . Prajem Vám veľa dobrých nápadov a teším sa na vaše ďalšie knihy.

Dátum: 11.03.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Knihomolci

Milá pani Zuzana,
Vaše slová ma zahriali pri srdci, veľmi pekne Vám ďakujem, že sa Vám moje knihy páčili a ešte viac si vážim, že ste mi napísali o tom, že Verenica a Rebelka si našli cestu tak ďaleko za hranice našej domoviny. Je mi cťou. Skutočne si to veľmi vážim. Ak by ste mali záujem a aj čittelia mali záujem o čítanie mojich knih, veľmi rada prispejem do slovenskej knižnice pár titulov aj ja. Napíšte mi, prosím, na mail. Ešte raz ďakujem za krásnu správu a srdečne pozdravujem.

Dátum: 07.03.2017

Vložil: Kaťa

Titulok: Srdcom a mečom

Pekný deň chcem sa len opýtať kedy bude v predaji vaša kniha srdcom a mečom zatiaľ ju nemôžem nikde najsť dakujem krásne

Dátum: 08.03.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Srdcom a mečom

Milá Katka, prepáčte, moja chyba, nenapísala som termín vydania, ktorý je naplánovaný na koniec apríla, možno začiatok mája.
Už aj tú nezrovnalosť napravím :)
ďakujem veľmi pekne za Váš záujem, vážim si to.
Srdečne Jana

Dátum: 27.11.2016

Vložil: Eva

Titulok: Všetky do teraz vydané.

Ďakujem za dobré čítanie. Pri otvorení prvých strán každej knihy som sa trochu obávala opakovania sa dejov či situácií, ale zbytočne. Každá je jedinečná a pútavá. Ešte raz vrelá vďaka za krásne čítanie.

Dátum: 16.02.2017

Vložil: jana Pronská

Titulok: Re:Všetky do teraz vydané.

ďakujem aj ja, milá Evka" :)

Dátum: 14.04.2016

Vložil: Eva

Titulok: Úžasné knihy

Milá pani Janka,

ďakujem za krásne knihy, dostala som sa k nim iba nedávno, ale 6 titulov už mám doma. Doslova som ich zhltla. Želám ešte veľa-veľa dobrých nápadov pri písaní a už sa teším na novú knihu.

Dátum: 15.04.2016

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Úžasné knihy

Milá Evka, ďakujem veľmi pekne, som naozaj rada, že sa Vám moje príbehy páčia. Snáď nesklamú ani tie ďalšie. Zo srdca želám všetko dobré.

Záznamy: 1 - 10 zo 20
1 | 2 >>

Pridať nový príspevok