Diskusná téma: Otázky a odpovede

Dátum: 15.08.2014

Vložil: Lenka Zavaternikova

Titulok: Otázka

Dobrý deň Pani Pronska mňa by zaijímalo či ste už čítali ságu Cudzinka od Diana Gabaldon https://www.martinus.sk/?uItem=85681 Ak ano nenapísali by ste podobný roman len s tým ,že by ste ho prispôsobil svojmu štýlu a ,že by hrdinka alebo hrdina by v minulosti nielen ,že zachranil nejaky hrad alebo zámok ,ale by s budúcnosti doniesol nakresy alebo encyklopedie vynalezov modernej doby ,ktoré by ľudom na tom hrade uľahčili život čo ja viem zostrojenie poľnohospadrskych strojov ako traktory , kombajny , A popri hlavnej romancy by mohli hrdinovia toho Vašho romanu do hradu a domčekov kde by žilo služobnictvo zaviesť kanalizáciu , inžinierske sieťe , aby hrdinovia toho romanu uľahčili život svojmu služobnictvu . Prvé socialne zariadenia na hrade a v domčekov pre služobnictvo . Viete ,že by ten hrdina/hrdinka s buducnosti by neozstal v minulosti len kvôli láske , ale ,žeby podaným svojho partnera /ky trošku uľahčil a pomohol im uľahčiť tie najťažšie práce či už v poľnohosdarstve a v domacnosti . Nehovorím ,že by im mal zostrojiť televizor. Nie len im pomôcť s takými vydobytkami techniky čo sú naozaj užytočne teraz a služobnictvo tej doby by dalo neviem čo za to . ( Stroje do poľnohospodarstva , do domacnosti , Trebarz prvy solarny kolektor ,ktorý by zabezpečoval elektrinu Napriklad žehličky práčky mangle .digestor , ,ale hlavne kupelne a tečú vodu ,- Lebo prave to ,sami na Cudzinke nepáči ,že Claire chce zmeniť len politickú historiu miesto toho ,aby obyčajným ľudom pomohla nielen medicinou s budúcnosti ,ale aj s inými vecami s budúcnosti ,.

Dátum: 12.08.2014

Vložil: lucia bucová

Titulok: poďakovanie

prečítala som každú jednu knihu ktorú ste vydali,ste úžasná spisovateľka a vaše knihy sú plné lásky,romantiky a napätia dúfam že vydáte ešte množstvo úžasných kních ako doteraz :)

Dátum: 27.08.2014

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:poďakovanie

Zdravím Lucia a veľmi pekne ďakujem. Odpovedám trochu neskôr, pretože mi zo stránky nechodia upozornenia :)
Budem sa snažiť písať, koľko to pôjde, samozrejme ) Všetko je otázka času, chuti a hlavne pani Múzy :)
Už pred Vianocami vyjde novinka Rytierova česť, momentálne pracujem na novom príbehu Verenica a na druhej časti Kliatby - Jorga. :)) Snáď poteší :) J.

Dátum: 05.09.2014

Vložil: Erika H.

Titulok: Re:Re:poďakovanie

Ďakujeme za Vaše krásne knihy, ktoré priblížia čo to zo Slovenska a krásne sa čítajú. Čítame spolu s maminou, potom knihu a dej rozoberáme a diskutujeme.... Tešíme sa na ďalšie Vaše úžasné knihy!!!

Dátum: 07.09.2014

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Re:Re:poďakovanie

Milá Erika,
ja ďakujem Vám za krásne slová, teší ma, že sa Vám aj maminke knihy páčia. História Slovenska je krásna a bohatá a ja som rada, keď sa mi aspoň malý kúsoček podarí dostať do svojich kníh. Veľmi som chcela písať príbehy z našej domoviny, že sa dá napísať pekný príbeh nielen z Anglicka, Škótska, Francúzska a snáď sa mi to podarilo. Srdečne pozdravujem a želám všetko dobré. Možno sa jedného dňa stretneme na nejakej besede a podiskutujeme spoločne.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Pridať nový príspevok