Diskusná téma: Otázky a odpovede

Dátum: 27.04.2021

Vložil: Jaroslava

Titulok: Re:Re:Re:Jorga

Dobrý deň. Prosím vás, má Kliatba a Jorga aj tretie pokračovanie? Ďakujem .

Dátum: 05.04.2017

Vložil: Romana

Titulok: Druhé vydania

Dobrý deň,
V prvom rade by som sa vám chcela poďakovať za vaše skvelé knihy :) Teším sa na novinku:) Chcela by som sa ale spýtať či postupne bude mať druhé vydanie každá kniha podobne ako Kliatba a Zlatníkova chovanica.

Dátum: 09.04.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Druhé vydania

Milá Romana,
ďakujem veľmi pekne. :)
Čo sa týka druhých vydaní - vyšli postupne Zlatníkova chovanica, Kliatba, Láska a česť, Bosorkina dcéra.
Momentálne Vám neviem napísať, či a kedy budú vychádzať, záleží to od vydavateľstva a dopredania kníh a samozrejme aj podľa záujmu čitateľov. O prípadných zmenách určite buedem informovať tu na stránkach a na FB.
Srdečne pozdravujem, J.

Dátum: 09.04.2017

Vložil: Romana

Titulok: Re:Re:Druhé vydania

Ďakujem za odpoveď. Včera som dočítala Zlatníkovu chovanicu a bola to naozaj nádherná kniha.Akurát začínam čítať Láska a česť.

Dátum: 10.04.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Re:Re:Druhé vydania

Ďakujem aj ja a príjemné čítanie želám! :) J.

Dátum: 08.01.2017

Vložil: Hana Kalamenová

Titulok: Vaše knihy

Dobrý deň pani Pronská, ďakujem Vám za vaše knihy, ktoré mi vypĺňajú každú voľnú chvíľu. Mám kúpené všetky vaše knihy a už teraz sa teším na ďalšie. Robila som diplomovú prácu o hradoch Slovenska, preto ma stredovek vo vašich knihách o našich hradoch a láske veľmi baví. Prosím píšte ďalej, nech mám čo čítať :-)

Dátum: 12.01.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Vaše knihy

Milá Hanka,
ďakujem veľmi pekne za Vaše slová, veľmi si to vážim. Snáď Vás moje knihy aj v budúcnosti nesklamú a strávite pri nich príjemnú chvíľu a tiež želám, aby Vás láska k našim hradom nikdy neopustila. Srdečne pozdravujem
J.

Dátum: 15.05.2016

Vložil: Kaťa

Titulok: Teším sa na ďalšiu knizku

Zdravim mám od vás prečítané všetky vase romány a zaujíma ma či po Rebelke už píšete niečo ďalšie a kedy sa asi cca môžme tešiť na ďalší román dakujem za odpoveď

Dátum: 17.05.2016

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Teším sa na ďalšiu knizku

Zdravím Katka a ospravedlňujem sa, že odpovedám tak trošku oneskorene.
Samozrejme, že pracujem na ďalšom príbehu, ktorý nesie pracovný názov Janičiarova žena. Ak sa všetko podarí, tak pred Vianocami by mohla byť ďalšia kniha na svete :)
V priebehu pár dní ho dokončím a vložím na stránku úryvok :)
ďakujem veľmi pekne a srdečne pozdravujem .

Dátum: 22.11.2015

Vložil: Katarína Brugošová

Titulok: Naša Pani spisovateľka

Dobré popoludnie, pani Janka. Som veľmi rada, že na našom malebnom Slovensku máme takú úžasnú spisovateľku. Každou Vašou knihou mi zlepšujete stereotypné večery, za čo Vám veľmi ďakujem. Mala by so na Vás však jednu otázku. Rada sa venujem dejepisu (vždy som sa hlavne venovala Anglicku a iným krajinám, no vďaka Vám teraz vzhliadam aj k Slovenksu) a Vy ste vo mne túto lásku ešte vystupňovali. Som však zvedavá, kde beriete námety na postavy vo Vašich knihách? Miesta, kde sa Vaše romány odohrávajú? Nechceli by ste niečo napísať o Vinianskom hrade alebo hrade Muráň?
Vedzte, že máte vo svojom fanklube aj mladých čitateľov! Nahovorila som na Vás množstvo mojich spolužiakov (väčšinou máme 15, zaryté romantičky) aj moju maminu, takže v Poprade máte veľa obdivovateľov :)
Vaše knihy sú pre mňa nádherným odpojením od reality a za to Vám veľmi ďakujem!
Ps: Moja obľúbená je Kliatba a Zlatníkova chovanica

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Pridať nový príspevok