Diskusná téma: Otázky a odpovede

Dátum: 20.06.2015

Vložil: Darina Samáková

Titulok: Re:Re:Teším sa !!!!!!!

Tiež som bola rada že som Vás spoznala, dúfam že ste neboli v Trenčíne naposledy. Páči sa Vám CD-čko ? Kto má len trochu rád zborový spev, myslím si že je to celkom slušný relax.

Dátum: 31.12.2014

Vložil: Darina Samáková

Titulok: Srdečná vďaka

Srdečná vďaka za krásny vianočný darček v podobe novej knihy Rytierova česť. Prečítala som ju na "počkanie" a vôbec mi nezáležalo že je už po polnoci. Už sa na ňu teší celá ostatná rodina. Zhodli sme sa na tom, že píšete čím ďalej lepšie, je to radosť čítať. Želám Vám i vašej rodinke do nového roku 2015 veľa zdravia a dobrých nápadov. Ešte raz veľké ďakujem !!!!!!!!!!!

Dátum: 04.01.2015

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Srdečná vďaka

Ja ďakujem Vám za Vaše slová, potešili. :))
Srdečne pozdravujem celú rodinu, milá Darinka, nech sa všetkým rovnako dobre číta. Snáď ani v budúcnosti knihy nesklamú a budú sa rovnako dobre čítať. Všetko dobré aj Vám v novom roku!! :)

Dátum: 15.08.2014

Vložil: Lenka Zavaternikova

Titulok: Otázka

Dobrý deň Pani Pronska mňa by zaijímalo či ste už čítali ságu Cudzinka od Diana Gabaldon https://www.martinus.sk/?uItem=85681 Ak ano nenapísali by ste podobný roman len s tým ,že by ste ho prispôsobil svojmu štýlu a ,že by hrdinka alebo hrdina by v minulosti nielen ,že zachranil nejaky hrad alebo zámok ,ale by s budúcnosti doniesol nakresy alebo encyklopedie vynalezov modernej doby ,ktoré by ľudom na tom hrade uľahčili život čo ja viem zostrojenie poľnohospadrskych strojov ako traktory , kombajny , A popri hlavnej romancy by mohli hrdinovia toho Vašho romanu do hradu a domčekov kde by žilo služobnictvo zaviesť kanalizáciu , inžinierske sieťe , aby hrdinovia toho romanu uľahčili život svojmu služobnictvu . Prvé socialne zariadenia na hrade a v domčekov pre služobnictvo . Viete ,že by ten hrdina/hrdinka s buducnosti by neozstal v minulosti len kvôli láske , ale ,žeby podaným svojho partnera /ky trošku uľahčil a pomohol im uľahčiť tie najťažšie práce či už v poľnohosdarstve a v domacnosti . Nehovorím ,že by im mal zostrojiť televizor. Nie len im pomôcť s takými vydobytkami techniky čo sú naozaj užytočne teraz a služobnictvo tej doby by dalo neviem čo za to . ( Stroje do poľnohospodarstva , do domacnosti , Trebarz prvy solarny kolektor ,ktorý by zabezpečoval elektrinu Napriklad žehličky práčky mangle .digestor , ,ale hlavne kupelne a tečú vodu ,- Lebo prave to ,sami na Cudzinke nepáči ,že Claire chce zmeniť len politickú historiu miesto toho ,aby obyčajným ľudom pomohla nielen medicinou s budúcnosti ,ale aj s inými vecami s budúcnosti ,.

Dátum: 12.08.2014

Vložil: lucia bucová

Titulok: poďakovanie

prečítala som každú jednu knihu ktorú ste vydali,ste úžasná spisovateľka a vaše knihy sú plné lásky,romantiky a napätia dúfam že vydáte ešte množstvo úžasných kních ako doteraz :)

Dátum: 27.08.2014

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:poďakovanie

Zdravím Lucia a veľmi pekne ďakujem. Odpovedám trochu neskôr, pretože mi zo stránky nechodia upozornenia :)
Budem sa snažiť písať, koľko to pôjde, samozrejme ) Všetko je otázka času, chuti a hlavne pani Múzy :)
Už pred Vianocami vyjde novinka Rytierova česť, momentálne pracujem na novom príbehu Verenica a na druhej časti Kliatby - Jorga. :)) Snáď poteší :) J.

Dátum: 05.09.2014

Vložil: Erika H.

Titulok: Re:Re:poďakovanie

Ďakujeme za Vaše krásne knihy, ktoré priblížia čo to zo Slovenska a krásne sa čítajú. Čítame spolu s maminou, potom knihu a dej rozoberáme a diskutujeme.... Tešíme sa na ďalšie Vaše úžasné knihy!!!

Dátum: 07.09.2014

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Re:Re:poďakovanie

Milá Erika,
ja ďakujem Vám za krásne slová, teší ma, že sa Vám aj maminke knihy páčia. História Slovenska je krásna a bohatá a ja som rada, keď sa mi aspoň malý kúsoček podarí dostať do svojich kníh. Veľmi som chcela písať príbehy z našej domoviny, že sa dá napísať pekný príbeh nielen z Anglicka, Škótska, Francúzska a snáď sa mi to podarilo. Srdečne pozdravujem a želám všetko dobré. Možno sa jedného dňa stretneme na nejakej besede a podiskutujeme spoločne.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Pridať nový príspevok