Kniha návštev

Dátum: 11.03.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Knihomolci

Milá pani Zuzana,
Vaše slová ma zahriali pri srdci, veľmi pekne Vám ďakujem, že sa Vám moje knihy páčili a ešte viac si vážim, že ste mi napísali o tom, že Verenica a Rebelka si našli cestu tak ďaleko za hranice našej domoviny. Je mi cťou. Skutočne si to veľmi vážim. Ak by ste mali záujem a aj čittelia mali záujem o čítanie mojich knih, veľmi rada prispejem do slovenskej knižnice pár titulov aj ja. Napíšte mi, prosím, na mail. Ešte raz ďakujem za krásnu správu a srdečne pozdravujem.

Dátum: 07.03.2017

Vložil: Kaťa

Titulok: Srdcom a mečom

Pekný deň chcem sa len opýtať kedy bude v predaji vaša kniha srdcom a mečom zatiaľ ju nemôžem nikde najsť dakujem krásne

Dátum: 08.03.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Srdcom a mečom

Milá Katka, prepáčte, moja chyba, nenapísala som termín vydania, ktorý je naplánovaný na koniec apríla, možno začiatok mája.
Už aj tú nezrovnalosť napravím :)
ďakujem veľmi pekne za Váš záujem, vážim si to.
Srdečne Jana

Dátum: 27.11.2016

Vložil: Eva

Titulok: Všetky do teraz vydané.

Ďakujem za dobré čítanie. Pri otvorení prvých strán každej knihy som sa trochu obávala opakovania sa dejov či situácií, ale zbytočne. Každá je jedinečná a pútavá. Ešte raz vrelá vďaka za krásne čítanie.

Dátum: 16.02.2017

Vložil: jana Pronská

Titulok: Re:Všetky do teraz vydané.

ďakujem aj ja, milá Evka" :)

Dátum: 14.04.2016

Vložil: Eva

Titulok: Úžasné knihy

Milá pani Janka,

ďakujem za krásne knihy, dostala som sa k nim iba nedávno, ale 6 titulov už mám doma. Doslova som ich zhltla. Želám ešte veľa-veľa dobrých nápadov pri písaní a už sa teším na novú knihu.

Dátum: 15.04.2016

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Úžasné knihy

Milá Evka, ďakujem veľmi pekne, som naozaj rada, že sa Vám moje príbehy páčia. Snáď nesklamú ani tie ďalšie. Zo srdca želám všetko dobré.

Dátum: 05.04.2016

Vložil: Gertruda Frantzová

Titulok: Rytierska česť

Milá pani Janka, s blížiacim sa termínom Vašej návštevy v našej knižnici som sa prinútila znovu čítať a neľutujem. Počas krátkej doby mám už za sebou štvrtý titul a určite pribudnú aj ďalšie. Teším sa na Vašu návštevu.

Dátum: 07.04.2016

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Rytierska česť

teším sa a ďakujem!!! :) Nech Vás aj ostatné knihy bavia a nesklamú, milá pani Gertrúda. Vidíme sa... :)

Dátum: 01.02.2016

Vložil: Fabriciova Viera

Titulok: Veľké Ďakujem

Milá Janka,narodili sme sa v jednej nemocnici, dokonca aj mesiac asi preto máme k sebe tak blízko.Ja doslova hltám Vaše úžasné historické romány,ani to neviem opísať slovami.Chcem Vám popriať veľa nápadov pri písaní a nemeňte na ňom nič ako píše pani Prokešová.
Teším sa na ďalšiu knihu, ďakujem a srdečne pozdravujem
Vaša čitateľka.

Záznamy: 11 - 20 zo 27
<< 1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok